Dash Dot Creations Blog

Warsztaty Unity we Wrocławiu / Tworzenie gier komputerowych

Maj
27

warsztaty

GDZIE I KIEDY:
zajęcia weekendowe: Wrocław, Krzywy Komin, ul. S. Dubois 33-35a, od 6.06 do 21.06
zajęcia w tygodniu: Wrocław, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej DSW, ul. Strzegomska 47, od 9.06 do 26.06

REKRUTACJA: od 20.05 do 30.05.15

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY:
warsztaty@dashdot.pl
tel. +48 881 958 998 (Marcin)

prosimy o telefoniczne bądź maliowe potwierdzenie zgłoszeń.

Wrocławskie studio animacyjne Dash Dot Creations rusza z nowymi szkoleniami – tym razem zaprasza wszystkich chętnych na stacjonarne warsztaty Unity, obejmujące podstawy tworzenia gier komputerowych. Zainteresowani kursem mają do wyboru zajęcia weekendowe w Krzywym Kominie, bądź w tygodniu, w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Silnik Unity to zintegrowane środowisko do tworzenia gier 2D i 3D. To technologia, która umożliwia tworzenie gier na wiele platform, w tym konsole, telefony komórkowe czy komputery PC.

Zajęcia będą prowadzone przez Macieja Golca, specjalistę z zakresu Unity, członka koła naukowego „TK Games” działającego przy Politechnice Wrocławskiej, współtwórcę gry „Wrocław Quest” oraz twórcę własnych niezależnych produkcji, m.in. „Shamy Spirits”.

Dash Dot Creations to wrocławskie studio zajmujące się animacją i post-produkcją. Pochwalić się może pracą przy tworzeniu reklam, wśród których wymienić można kreacje dla m-Banku, BGŻ, oraz współpracą z czołowymi polskimi i zagranicznymi firmami, m.in. Axis Animation, Techland, Platige, CD Projekt. Brali udział w największych polskich realizacjach, w tym również przy tworzeniu animacji do serii Wiedźmin, także do najnowszego Wiedźmina 3.

KOSZT WARSZTATÓW:
Studenci: 990 zł
pozostali uczestnicy: 1300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *